War Z 2

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103 MB
  • Version 0.1.214
  • Dil Türkçe
  • Firma Neuron Network
War Z 2 oyunu sizlere zombilerin arasında hayatta kalmanın yollarını öğretiyor.

Şehriniz zombilerin istilası altında kaldı ve her yeri yok etmek için yola koyuldular. War Z 2 oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve heyecanla oynayabilirsiniz. Dünyayı kurtaran kahraman olmak için makineli tüfeğinizi elinize alın v zombilere saldırıya geçin.

War Z 2 mobil oyununun çok az insan hayatta kaldı ve hayatta kalanları bularak zombilere karşı birlikte direnmelisiniz. Nükleer savaş dünyayı harabeye çevirdi ve bulunduğun yeri zombiler işgal etti. Aileniz arkadaşlarınız hepsi öldü, kimseniz kalmadı. Haberleşme araçları yerle bir oldu, kimseyle iletişime geçemiyorsun. Hayatta kalma yeteneklerini kavramalı ve kendini ayakta tutmalısın, kararlılıkla hayatta kalmak için size sunulan tüm kaynakları kullanın.

Karşılaştığın insanlarla beraber normal dünyaya geri dönmek bir çıkar yolu bulmalısınız. Her şey eskisi gibi huzurlu günlerine dönmelidir. Hayatta kalmak, intikam almak, onları öldürmek oyundaki tek amacınız olmalı ve bu amaç doğrultusunda hareket etmelisiniz. Yoksa sizde zombilere karşı direnemezsiniz. Fakat nefret gözlerini körleştirmesin, zombilerin arkasındaki gölgede saklanmış hayatta kalmış kişiler kurtarılmak için seni bekliyor. 

Daha Fazla Göster
War Z 2 indir